STRUKTURY LOKALNE
Zieloni działają w całej Polsce! Znajdź koło Zielonych w swojej okolicy i działaj z nami!
Jelenia góra
jeleniagora@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Włodzimierz Bartkowiak
Sekretarzyni Koła Marta Nowocień
Przewodnicząca Koła Izabela Ornaf
KŁOdzko
klodzko@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Sławomir Machlowski
Przewodnicząca Koła Lidia Agata Zasępa
wałbrzych
walbrzych@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Michał Suchora
wrocław
wroclaw@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Teresa Bysiec
Członek Zarządu Koła Wojciech Hałuszczak
Członek Zarządu Koła Witold Jacaszek
Skarbnik Koła Krzysztof Piłat
Członek Zarządu Koła Zbigniew Skupiński
Sekretarz Koła Maciej Słobodzian
Przewodniczący Koła Robert Suligowski
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoszcz
bydgoszcz@partiazieloni.pl
toruń
torun@partiazieloni.pl
Sekretarzyni Koła Monika Chmarzyńska
Przewodniczący Koła Jakub Gołębiewski
LUBELSKIE
lublin
lubelskie@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Kamil Jóźwik
Przewodnicząca Koła Magdalena Wojciechowska-Jędrzejczak
LUBUSKIE
gorzów wielkopolski
Przewodnicząca Koła Monika Twarogal
Przewodniczący Koła Marek Wysocki
międzyrzecz
Przewodniczący Koła Robert Krzych
Sekretarz Koła Łukasz Hubert Ruta
Przewodnicząca Koła Daria Woźniak
ośno lubuskie
Sekretarzyni Koła Ewa Drewniak
Przewodniczący Koła Arkadiusz Łukowski
Przewodnicząca Koła Alicja Matwiejczuk
szprotawa
Przewodniczący Koła Maciej Boryna
Przewodnicząca Koła Dorota Grzeszczak
Sekretarzyni Koła Janina Matkowska
zielona góra
zielona.gora@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Joanna Liddane
Przewodniczący Koła Krzysztof Pawluk
żary
Przewodnicząca Koła Urszula Gawlicka
Przewodnicząca Koła Alina Rapacz
ŁÓDZKIE
konstantynów łódzki
konstantynow.lodzki@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Dorota Sujecka
łódź
lodz@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Kuba Bilski
Przewodnicząca Koła Magdalena Gałkiewicz
Sekretarzyni Koła Sara Matyjasek
Skarbniczka Koła Kat Iwaniuk
MAŁOPOLSKIE
kraków
Sekretarz Koła Anna Fleituch
Przewodnicząca Koła Dorota Guzik
Osoba Sekretarna Koła San Kocoń
Przewodniczący Koła Jakub Palacz
MAZOWIECKIE
regionmazowiecki@partiazieloni.pl
grodzisk mazowiecki
grodziskmazowiecki@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Ewa Jałoszyńska
Przewodniczący Koła Mirosław Kaznowski
Sekretarz Patryk Jędrychowicz
Skarbniczka Edyta Kempa
Członek Zarządu Marcin Markowski
siedlce
Sekretarzyni Koła Justyna Duszyńska
Przewodniczący Koła Emil Myrcha
warszawa centrum
warszawa@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Joanna Górska
Przewodniczący Koła Marcin Kraszewski
Członkini Zarządu Koła Angelika Apanowicz
Skarbniczka Koła Magdalena Nieckarz Abram
Sekretarz Koła Adrian Kulczyński
warszawa wilanów ursynów
Przewodnicząca Koła Julia Matczak
Przewodniczący Koła Andrzej Perkowski
Członek Zarządu Koła Włodzimierz Surowiecki
Sekretarz Koła Nicolas Vidler
warszawa białołęka
bialoleka@partiazieloni.pl
Sekretarz Koła Wojciech Brejnak
Przewodnicząca Koła Renata Brząkała
Przewodniczący Koła Waldemar Kamiński
Członkini Zarządu Koła Paulina Małecka
Członek Zarządu Koła Daniel Ryjewski
warszawa mokotów ochota
zieloni.mokotow@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Krystyna Boczkowska
Przewodniczący Koła Jacek Wabik
Skarbnik Koła Marcin Czumer
Sekretarzyni Koła Jadwiga Śliwka
Piaseczno
piaseczno@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Aleksandra Jura
Przewodniczący Koła Krzysztof Krysik
Skarbniczka Koła Iwona Anna Lewińska
Sekretarzyni Koła Anna Wądołowksa
Członek Zarządu Koła Michał Sułkiewicz
OPOLSKIE
opole
Przewodniczący Koła Zbigniew Matracki
POKARPACKIE
rzeszów
rzeszow@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Przemysław Jednacz
Rzecznik Prasowy Koła Tomasz Lignar
Sekretarzyni Koła Barbara Malisz
Przewodnicząca Koła Jolanta Teresa Omietońska
PODLASKIE
podlasie@partiazieloni.pl
białystok
bialystok@partiazieloni.pl
Sekretarz Koła Marek Dąbrowski
Przewodnicząca Koła Barbara Lipska
Przewodniczący Koła Stanisław Robert Wyszyński
Skarbnik Koła Paweł Łuksza
POMORSKIE
gdańsk
gdansk@partiazieloni.pl
Członkini Zarządu Koła Joanna Brauła
Sekretarz Koła Rafał Gajewski
ŚLĄSKIE
Częstochowa
czestochowa@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Tomasz Knot
katowice
Sekretarz Koła Mariusz Kaczyński
Przewodnicząca Koła Grażyna Kulik
Przewodniczący Koła Krystian Mrukwa
Członek Zarządu Koła Andrzej Wawrzyniak
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielce
kielce@partiazieloni.pl
Współprzewodnicząca Koła Dorota Saba - Manecka
Współprzewodniczący Koła Jacek Paweł Witka
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyn
olsztyn@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Ewelina Barbara Soroko
WIELKOPOLSKIE
konin
Sekretarzyni Koła Anna Klechniowska
Przewodniczący Koła Przemysław Stępień
kostrzyn wielkopolski
Sekretarz Koła Krzysztof Bestry
Przewodnicząca Koła Maria Bestry
Przewodnicząca Koła Małgorzata Halt
piła
Przewodniczący Koła Tomasz Wojciechowski
poznań
poznan@partiazieloni.pl
Przewodnicząca Koła Hanna Cichocka
Sekretarz Koła Aleksander Kołodziej
Przewodniczący Koła Michał Dominik Stasiak
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeg
Przewodnicząca Koła Iwona Palińska
Przewodniczący Koła Marcin Urbaniak
koszalin
koszalin@partiazieloni.pl
Przewodniczący Koła Krzysztof Ulanowski
Przewodnicząca Koła Marianna Urycka
PYRZYCE
Przewodnicząca Koła Katarzyna Kosno
Przewodniczący Koła Antoni Ryszard Zienkiewicz
szczecin
Przewodnicząca Koła Małgorzata Matyja
Członkini Zarządu Koła Agnieszka Odachowska
Przewodniczący Koła Andrzej Radziwinowicz
Członek Zarządu Koła Przemysław Słowik
Sekretarz Koła Robert Sucharzewski
Członek Zarządu Koła Marcin Zamaro
Skarbniczka Koła Jagoda Żyłkowska
ZAGRANICA
bruksela
Skarbniczka Koła Aleksandra Barańska
Przewodnicząca Koła Joanna Kamińska
Sekretarz Koła Mateusz Krauze
Członkini Zarządu Koła Marta Pabian
Przewodnicząca Koła Aleksandra Sidoruk
Członek Zarządu Koła Jarosław Świerczyna
londyn
Sekretarz Koła Mateusz Hess
Przewodniczący Koła Jakub Piotrowski
Przewodnicząca Koła Marta Tkaczuk